Biuro projektowe AJR Studio


Biuro projektowe AJR Studio to wrocławska firma zajmująca się projektowaniem budynków mieszkalnych i użytkowych, wystroju wnętrz, modernizacji i termomodernizacji budynków. Jako biuro współpracuje również z inwestorami warszawskimi, z powodzeniem realizując liczne inwestycje.

indywidualny projekt domu Warszawa

Twój wymarzony dom w Warszawie

Spośród dostępnych w ofercie usług mieszkańcy Warszawy i okolic chętnie wybierają indywidualny projekt domu – w odróżnieniu od projektu gotowego jest to opcja zapewniająca maksymalne dostosowanie projektu do oczekiwań inwestora oraz uwarunkowań danej działki. Jeśli planujesz budowę domu, szukasz kreatywnego zespołu architektów, którzy będą potrafili przenieść Twoje marzenia na rzeczywistość, AJR Studio jest odpowiednim miejscem.

Firma ma doświadczenie w projektowaniu indywidualnych domów także zgodnie z wymogami energooszczędności. Od 2021 roku każdy nowowybudowany dom będzie musiał spełniać standard pasywności – indywidualny projekt domu przygotowany przez AJR Studio to gwarancja zastosowania rozwiązań i wyboru materiałów, które pozwolą budynkowi osiągnąć doskonałe parametry jeśli chodzi o wydajność energetyczną i zminimalizowanie strat ciepła czy energii. Jest to także Twoja szansa na wybudowanie domu w sposób, który mniej obciąża środowisko naturalne, przy zachowaniu podobnych kosztów budowy, jak w przypadku domów niepasywnych.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej AJR Studio i zapoznania się z ofertą na indywidualne projekty domów w Warszawie oraz do obejrzenia realizacji i przykładowych projektów.