Szanuj swój czas – kupuj bilety przez Internet!

Możliwość zakupu biletów kolejowych przez Internet znacznie oszczędza nasz cenny czas – nie musimy wtedy stać w kolejkach do okienek biletowych. Wszystko załatwić można w zaciszu własnego pokoju, bez wychodzenia z domu…

Jakie korzyści wynikają z kupowania biletów przez Internet?

Oprócz szybkich i wygodnych zakupów, znacznie łatwiej jest również sprawdzić i porównać ceny konkretnych połączeń. Jest to bardzo ważne w sytuacji, gdy decydujemy się na wybranie konkretnej godziny połączenia.

Na osoby, które kupują bilety online, czeka także wiele atrakcyjnych promocji, dzięki którym za transport można zapłacić o wiele mniej. To powoduje, że z zakupów przez Internet korzysta aktualnie bardzo dużo osób i wciąż dołączają do nich nowi podróżujący.

bilet online

Koniec z kolejkami do kasy

Większość z nas pamięta czasy długich, zawiłych kolejek na stacjach PKP, gdyż była to jedyna szansa na zakup biletu. Z czasem wymyślono automaty do biletów, ale i te często generują kolejki i są narażone na awarie. Genialnym rozwiązaniem stał się więc zakup biletów online. Można tego dokonać za pośrednictwem aplikacji na telefon lub strony internetowej przewoźnika Polregio. Za pośrednictwem nowoczesnego systemu możesz zakupić bilet na interesujące Cię połączenie, dosłownie na kilka minut przed odjazdem pociągu. Wszystko to przebiega sprawnie i bez zbędnego stresu!

Wygodny system zarządzania czasem i pieniędzmi

Dzisiejsze społeczeństwo żyje w ciągłym biegu, a powiedzenie „czas to pieniądz” nabrało jeszcze większego znaczenia. Nasze życie wymaga odpowiedniej organizacji, która najczęściej rozgrywana jest na poziomie komputerów i smartfonów. Dzięki możliwości zakupu biletów online możemy łatwo zaplanować nasz czas, kupić bilet z odpowiednim wyprzedzeniem i trzymać go bezpiecznie w pamięci smartfonu.

Ekologicznie i wygodnie

Ludzie powoli zaczynają rozumieć jak ważne jest dbanie o środowisko. Co prawda marnotrawstwo papieru nie należy do największych problemów dzisiejszego świata, jednak ograniczenie niepotrzebnych odpadów, w tym tych za papieru, to kolejny krok do oczyszczenia świata. Bilety online są wygodne, ponieważ możemy je pobrać na telefon, nie potrzebujemy wersji papierowej, którą można łatwo zgubić. Należy również wspomnieć o fakcie, że kolej jest jednym z najbardziej ekologicznych środków transportu – warto z niej korzystać.

Kolej nabiera na atrakcyjności

Dzięki modernizacji kolei, a w tym systemów zakupu biletów, kolej zyskuje na atrakcyjności. Jeszcze 15 lat temu PKP kojarzyło się wszystkim z dezorganizacją, opóźnieniami i problemami. Dziś jest to jeden z najbardziej komfortowych środków transportu. Coraz nowsze wagony i wygodny proces kupowania biletów online sprawiają, że wizerunek sprzed 15 lat odchodzi powoli w zapomnienie. Oby tak dalej!

Zyskujesz pewność dostępnego miejsca

Popularność kolei i wzrost komfortu jazdy wpływa również na ograniczoną ilość miejsc w pociągu i szybkość ich wykupywania. Dzięki zakupom biletów online możesz o wiele wcześniej zarezerwować miejsce w interesującym Cię pociągu. Natomiast w sytuacji, kiedy kupujesz bilet w ostatniej chwili, możesz wygodnie sprawdzić jakie połączenia nadal mają wolne miejsca i która opcja będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna.