Części i akcesoria na zamówienie – tuning twojej bryki

Mocna maszyna to marzenie niemal każdego mężczyzny. Więcej liczby pod maską oznacza więcej emocji. Zaś więcej emocji budzi pragnienie jeszcze większej ilości emocji. Podwajanie mocy pojazdy z pewnością jest drogie, jednak otwiera zupełnie nieznane dotąd ścieżki prowadzenia samochodów.

Wyjazd na publiczną drogę tuningowanym samochodem wywołuje nieodpartą chęć wyprzedzania innych uczestników drogi i pokonywanie zakrętów pod kątem, paląc jednocześnie opony. Takie zachowania na drodze nie są jednak wskazane, a przez policję są surowo ścigane. Popisy drogowe należą jednakże do częstych zwyczajów w Polsce, a amatorów wyścigów nie brakuje. Nic jednak nie zabrania by ścigać się na torze – tam możemy uzyskać większą prędkość, bez ryzyka spowodowania zagrożenia, w dodatku mamy dostęp do lepszych samochodów, które wyposażone są w klatkę bezpieczeństwa i systemy pomagające nam poprowadzić prawdziwych mocarzy. Części, którymi są wypchane różnią się od tych fabrycznych i nie dostaniemy ich w pierwszym lepszym warsztacie, tylko dobry serwis VW Warszawa może zagwarantować nam, że podzespoły zmieniane pod maską będą oryginalne, sprawne, a przy tym zapewnią nam lepsze osiągi i ciekawe wrażenie. Wymiana części to dla specjalistów drobnostka, dla kierowców zaś element podwojenia wrażeń, które z pewnością będą niezapomniane po pierwszej jeździe.

stockvault-international-geneva-cars-salon-2010113218

Nie ma bowiem nic lepszego niż jazda wizualnie niezmienionym samochodem, który jednak odznacza się większą mocą – start spod świateł małą Corsą z wgnieceniem nas w fotel będzie zaskoczeniem dla znajdującego się obok kierowcy Mercedesa i Audi. Pamiętajmy jednak o tym, że prędkość wynoszą w mieście to 50km/h w dzień, a poza nim 90. Przekraczanie jej to nie tylko łamanie przepisów, ale także świadome niesienie ryzyka, o wypadek łatwo.